jet hızında para kazanma yöntemleri

Genel olarak hepimiz çalışıyor ve belli bir miktarda para kazanıyoruz. Fakat günümüzün şartlarından dolayısıyla bu para neredeyse hiç kimseye yetmiyor. Hepimizin ayı zor getirdiği günler bile olabiliyor ve bu sebeple artık herkes ekstra para kazanmanın yollarını arıyor ve ek işlere giriyor. Peki ömrünüzü bu sabit gelir ile mi geçireceksiniz? Cevabınız hayır ise devam edelim.

Aslında bir çoğumuz nerede ne yapmamız gerektiğini biliyoruz fakat bir türlü başlayamıyoruz. Mevcut harcamaları kısmalı, tasarruf etmeli vesaire fakat bunlar artık yetersiz kalıyor ise yeni bir şeylere ihtiyacınız var demektir. Sizler için en hızlı para kazanabileceğiniz yöntemleri aşağıda sıraladık. Fakat şunu unutmayın ki bunların hiç biri yatırım tavsiyesi değildir ve riskli olabilir.

profesyonel para kazanma taktikleri 1

Dolar ile Al Sat Yaparak Kazanın

Türkiye şartları nedeniyle dolara yatırım yapmak her zaman mantıklıdır. Bugün olmasa bile yarın kazanacağınız çok bariz bir şekilde bellidir. İster kısa vadede al sat yapın, ister uzun vadede tutup daha büyük gelirler edin hiç farketmez. Dolar bugünün Türkiye şartlarında her zaman mantıklı bir yatırımdır.

Yapmanız gereken tek şey düşük fiyattan alıp yüksek fiyattan satmaktır. Bunun için tabikide sabır, özveri ve gözlem gerekmektedir. Paralisa ekibi olarak acemiyseniz veya yeni başlıyorsanız kaldıraçlı işlemlerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

d44c3e46625eab2c7f4499100adab367

Kripto Para Alıp Satarak Kazanın

Kripto paralar günümüzde çok önemli bir yere sahip hatta bir rivayete göre gelecekte döviz yerine kripto paraların kullanacağı söyleniyor. Çoğu okurumuzun aklında aynı soru, “yıllar önce almak lazımdı, treni kaçırmadık mı?” bunun cevabı kesinlikle HAYIR! Henüz kaçırmadınız.

Bu düşüncüye kapıldığınızda en son Bitcoin’in 2140 yılında üretileceğini hatırlamanızda fayda var. Herhangi bir kripto para ömür boyu düşmeyeceği gibi ömür boyuda yükselemez. Bu sebeple mantıklı yatırımlar yaparak kazanç elde etmeniz mümkün. Paralisa ekibi olarak eğer profesyonel derecede finansal bilginiz yok ise kesinlikle vadeli işlemlerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

en hizli para kazanma yontemleri 1

Blog Yazarak Para Kazanın

Eğer yazı yazmayı ve düşüncülerinizi aktarmayı seviyorsanız blog yazmak tam da size göre olabilir. Bir blog sitesi oluşturduktan sonra niş veya belli kategorilerde yazılar yazarak gelir elde edebilirsiniz. Kendi blog sitenizi kurabileceğiniz bir çok ücretsiz araç ve websitesi mevcut fakat daha profesyonel bir blog sistemi istiyorsanız bir yazılımcı ile tek seferlik ücret karşılığında anlaştıktan sonra blog sitenizi kurdurabilir ve sadece yılda bir kere hosting & domain masrafı yaparak büyük getiriler elde edebilirsiniz.

Yazı yazmaya başlamadan önce bir kaç tavsiye vermemiz gerekirse öncelikle imla kurallarına ve yazım hatası yapmamaya çok dikkat etmelisiniz. Sonrasında ise SEO uyumlu makale nasıl yazılır şeklinde araştırma yaparak bir çok kaynağa ulaşabilirsiniz. Sabırlı ve istikrarlı bir şekilde yazmaya devam ettiğiniz sürece aylık 3000-60000 TL arası kazanç etmek hayal değil. Unutmayın; tüm yazılarınız özgün olmalı.

en hizli para kazanma yontemleri 2

E-Kitap Yazarak Para Kazanın

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte evimizde veya kütüphanelerde okuduğumuz kitaplar bile artık online ortamda rahatça ulaşılabiliyor. Akıllı telefonların sık kullanılması ile birlikte gelişen mobil uygulama sektörü için bugün sizde bir e-kitap yazarak gelir elde edebilirsiniz. Bu yöntem hâla çok fazla bilinmemekte ve rekabet ortamı daha az olacağından sabırlı bir şekilde devam ettiğiniz sürece başarı elde edeceğinize inanıyoruz.

Hazırladığınız kitapları bir çok platformda satışa çıkararak hızlıca online para kazanabilirsiniz. Etkileyici bir sesiniz var ise yazmak yerine sesli bir e-kitap bile oluşturabilirsiniz. Her ne kadar basit işler olmasada severek yaptığınız sürece başarıya giden yol sizi bekliyor demektir!

en hizli para kazanma yontemleri 3

İhtiyacın Yoğun Olduğu Yazılımlar Geliştirin

Yazılım konusunda belli başlı bir bilginiz var ve kod yazmayı seviyorsanız sizde bugün kendi uygulamanızı geliştirerek para kazanabilirsiniz. Gelişen teknoloji ve online ortam ile birlikte yazılım yapmak büyük bir nimettir. Çoğu insan yazılımda çok para olduğunu düşünür ve öğrenmeye başlar fakat bir çoğu hüsranla sonuçlanır. Çünkü yazılımcı olmak aslında sizlerinde tahmin ettiği üzere okadarda kolay değildir. Büyük inanç, sabır ve özveri ister. Yazacağınız uygulamanın kategorisi mutlaka taleplere uygun olmalıdır ve bunu aslında çok rahat belirleyebilirsiniz.

Örneğin bir ofiste çalıştığınızı varsayalım ve yoğun işlerinizden dolayı ofisten çıkıp yemek yiyemiyorsunuz. Aynı Yemek Sepeti gibi, Getir gibi bi uygulama yazabilirsiniz. Tabiki bu sadece bir örnektir. Bu uygulamayı kendiniz keşfetmelisiniz. Bir ipucu verecek olursak mobil uygulama geliştiricisi iseniz insanlarla tanışma uygulaması kodlayarak güzel getiriler elde edebilirsiniz.

en hizli para kazanma yontemleri 4

Danışmanlık Yaparak Para Kazanın

Evet danışmanlık yaparak çok büyük meblağlar kazanmanız mümkün. Çok iyi bildiğiniz bir başlık altında diğer şirketlere danışmanlık hizmeti vererek büyük getiriler elde edebilirsiniz. Üstelik bunu tek bir firmaya değil onlarca firmaya sunabilirsiniz. Büyük şirketlerde her zaman danışmanlık için uzman kişilere ihtiyaç vardır. Şirketler sizin sunduğunuz danışmanlık adı altında sürekli sizinle iletişime geçebilir, sizi tavsiye edebilir ve çevrenizin giderek genişlemesine sebep olabilir.

Dahada güzel bir yanından bahsedecek olursak her ne kadar varyasyonlu bir konu olsada şirketlere gitmenize gerek bile kalmayabilir! Online toplantıların hazırlandığı ve düzenlendiği onlarca uygulama bulunmaktadır. Danışmanlık hizmetinizi sizde online şekilde verebilirsiniz. Eğer yeni başlıyorsanız belli bir kitleye sahip olabilmek için daha uygun ücretler talep etmenizi tavsiye ederiz.


Like it? Share with your friends!

85

0 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.